Cei trei cetăţeni americani arestaţi în urmă cu trei luni în Iran, după ce au intrat în această ţară venind din Irak, au fost acuzaţi de spionaj, a anunţat luni o sursă judiciară.
Read the original:
Trei americani arestaţi în Iran, acuzaţi de spionaj


