Un rus care şi-a mâncat mama a primit o sentinţă mai uşoară pentru că i-ar fi fost foame

Un canibal rus care a mâncat o parte din corpul mamei sale a primit o sentinţă mai uşoară din partea judecătorului, care a spus că bărbatului îi era foarte foame după ce-şi cheltuise banii pe vodcă, astfel că merită o pedeapsă redusă, informează Daily Mail.

Link:
Un rus care şi-a mâncat mama a primit o sentinţă mai uşoară pentru că i-ar fi fost foame

Ultimele Articole

Concrete & Design Solutions

Concrete-Design-Solutions

INCAS - Institutul Național de Cercetare-Dezvoltare Aerospațială „Elie Carafoli”

Din aceeași categorie

Articole Populare