Delegaţia Fondului Monetar Internaţional (FMI) a venit, miercuri, la Palatul Victoria, pentru discuţii cu premierul Victor Ponta.
O misiune a FMI se află la Bucureşti pentru discuţii privind un nou acord de împrumut cu România, autorităţile precizând anterior că doresc ca un nou acord să fie încheiat pentru o perioadă de doi ani.
Sursa: Realitatea.net




